tel. +48 518 184 528

Przejdź do
Koszyk: 0
Przejdź do kasy
 
 

Blog miłośników mebli

Kolory roku 2017, czyli nawiązanie do przyrody w aranżacji wnętrz

Dodano: 05.06.2017
W ostatnim czasie we wnętrzach niepodzielnie królowała szarość, której wiernie towarzyszyła biel. Kolory te dominowały w aranżacjach wielu pomieszczeń, często nowoczesnych i minimalistycznych.Obecnie jednak projektanci stawiają na wnętrza bliskie naturze.
Czytaj dalej

Kanapa - strefa komfortu w salonie

Dodano: 09.03.2017
Salon to przede wszystkim strefa relaksu, miejsce, w którym odpoczywa się po całym dniu pracy. Ale też reprezentacyjne pomieszczenie w domu. To w nim przecież spędza się czas rodziną i przyjaciółmi.
Czytaj dalej

Sielankowy nastrój w rustykalnej kuchni, czyli wnętrze nawiązujące do tradycji

Dodano: 09.01.2017
Sielankowy nastrój tak charakterystyczny dla stylu rustykalnego wynika z mocnego nawiązania do tradycji dworków i życia wiejskiego.
Czytaj dalej

Ciepło i przytulnie, czyli magia świąt w pokoju dziennym

Dodano: 22.12.2016
Odpowiednio dobrane meble do pokoju dziennego, nastrojowe oświetlenie oraz najróżniejsze dekoracje świąteczne i ozdoby sprawią, że w domu zapanuje magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia, na który z utęsknieniem czekają nie tylko najmłodsi.
Czytaj dalej

Czerwień we wnętrzu, czyli salon w odważnej aranżacji

Dodano: 12.12.2016
Niewątpliwie czerwień prezentuje się we wnętrzach niezwykle elegancko. Wyrazista i intensywna mocno podkreśla zwykle odważną aranżację.
Czytaj dalej

Jak urządzić przestronne wnętrze, czyli idealne meble do loftu

Dodano: 28.11.2016
Lofty cechuje otwarta przestrzeń, którą wyznaczają niewykończone i nieotynkowane ściany betonowe, żelbetonowe lub z cegły, z reguły przynajmniej w części pozostawiane w swej oryginalnej, surowej formie. Dużą ilość światła zapewniają ogromne okna, których.
Czytaj dalej

Styl eko. Aranżacje wnętrz w zgodzie z przyrodą

Dodano: 14.11.2016
Styl eko w aranżacji to projektowanie wnętrz przywodzących na myśl środowisko naturalne, ale też dających poczucie bliskości przyrody. Podstawą jest więc prostota form i harmonia barw, zestawionych w sposób ciekawy, ale zapewniających spokój.
Czytaj dalej

W dobrym guście, czyli estetyczna i funkcjonalna jadalnia

Dodano: 04.11.2016
Mimo, że powszechny dziś pośpiech i ogrom obowiązków nie sprzyjają wspólnym posiłkom, ludzie coraz częściej znajdują jednak na nie czas.
Czytaj dalej

Drewniane meble - ponadczasowy trend we wszystkich aranżacjach

Dodano: 13.10.2016
Mimo że trendy wnętrzarskie zmieniają się na przestrzeni lat, materiały wykorzystywane w aranżacjach wciąż pozostają te same. Dlatego też, bez względu na styl dominujący w danym sezonie, meble drewniane zawsze są modne.
Czytaj dalej

Białe meble w białym wnętrzu. Ponadczasowy kolor w nowoczesnej aranżacji

Dodano: 28.07.2016
Już od wielu lat biel utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych kolorów wykorzystywanych w aranżacjach wnętrz. Może być stosowana w różnych proporcjach, tak we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.
Czytaj dalej

Minimalizm kolorystyczny w aranżacji wnętrz

Dodano: 24.06.2016
Popularny w aranżacji wnętrz minimalizm przekłada się nie tylko na wyposażenie pomieszczeń, ale również na ilość i rodzaj stosowanych w nich kolorów. Intensywne barwy zostały obecnie zdominowane przez odcienie pastelowe.
Czytaj dalej

Backsplash! Barwne akcenty w kuchni, czyli szklane panele na ścianie

Dodano: 01.06.2016
W kuchennych aranżacjach, czy to w stylu tradycyjnym, czy też współczesnym, od dawna już dominują płytki ceramiczne, które tylko czasami ustępują miejsca elementom kamiennym lub drewnianym.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6    
loading

Chcesz się z nami skontaktować?
Masz pytanie do naszych ekspertów?
Zadzwoń: +48 518 184 528 lub zostaw wiadomość - skontaktujemy się z Tobą.

Szybki kontakt